Tilbake til alle rapporter

Bil står på en snuplass dette er i rygge

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 17:43, ons. 25 januar 2017

Sendt til Rygge 1 minutt senere

Hei jeg jobber som renvoatør i rygge jeg har sakt i fra til min overhode og han sier att han har snakket med kommunen og movar om dette og det skjer ikke en dritt. Det gjeller en audi som har parkert på snuplass som vi ikke får snudd så vi må rygge hele veien tilbake ut i uoversikelig kryss som er i en sving og det maangler også skilt på stedet!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:15, tor. 23 februar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:45, fre. 24 mars 2017

  • Dere gidder ikke gjøre noe ned uansett

    Publisert anonymt 13:45, fre. 24 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter