Tilbake til alle rapporter

Nye gatelys lyser ikke opp vegen tilstrekkelig

Rapportert i kategorien Gatelys av Line Heggheim Braute 23:37, ons. 25 januar 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Molde 3 minutter senere

De nye gatelysene som er satt opp i Akukravegen etter at vannrørene ble skiftet, lyser så konsentrert at de ikke sprer lyset slik at det rekker over på andre siden av gata. I den uoversiktlige svingen ned mot Treffhuset (som burde hatt fortau) er lyktestolpene plassert slik at det nå er helt mørkt i svingen. Svingen har p.g.a. dette blitt enda mer uoversiktlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:05, søn. 26 februar 2017

  • Ny lykt er på plass i svingen, men det er ikke lys i den.

    Sendt inn av Line Heggheim Braute 08:50, ons. 4 oktober 2017

  • Gatelys er nå på plass med lys.

    Publisert anonymt 16:55, man. 20 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter