Tilbake til alle rapporter

Store slagholer i veien f.o.m. Lindeveien og innover i bygda

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 09:07, fre. 27 januar 2017

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Slagholer som fort blir større og større

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt store holer...

    Publisert anonymt 10:57, søn. 29 januar 2017

  • Hola vart tetta samme dag som rapportert :)

    Publisert anonymt 09:45, fre. 3 februar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter