Tilbake til alle rapporter

Farlige rundkjøring

Rapportert anonymt 17:34, lør. 28 januar 2017

Sendt til Ås og Akershus mindre enn et minutt senere

Dette har pågatt en stund... Det er ikke merket og satt opp skilt, dette synes jeg er dårlig siden det er for mange bilister som ikke kan rund kjøringer!! folk legger seg feil der til daglig, nesten ulykker daglig! dere må få ordnet opp i dette. Folk kjører som racerbiler fra bruen, og ulykker har nesten skjedd her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:25, søn. 26 februar 2017

  • .

    Publisert anonymt 16:55, fre. 5 oktober 2018

  • Ikke Reparert

    Publisert anonymt 16:58, fre. 5 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter