Tilbake til alle rapporter

Store hull flere steder i veibanen.

Rapportert i kategorien Hull i vei av steffen.tveter86@gmail.com 10:10, tir. 31 januar 2017

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Umulig å svinge unna med stor bil, da man må vrenge rattet opp på fortauet evt. Bilene går i alle rettninger i bakken. Skummelt mht folk som ferdes på gangveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter