Tilbake til alle rapporter

Mangler Blindveiskilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Erik 13:27, ons. 1 februar 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sandefjord 3 minutter senere

Mangler skilting om blindvei ved krysset Svibelveien/ Annemoneveien. det kan også med fordel skiltes om snuplass før enden av svibelveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:29, søn. 5 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter