Tilbake til alle rapporter

Skavliveien mot Ramsliveien

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Wenche Myrabø 14:50, tor. 2 februar 2017

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Mange dype huller i veien, forrige lapping av hullene gikk opp etter et par uker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det var veldig raskt ordnet, og det har vært lys der hver dag etterpå.

    Sendt inn av Wenche Myrabø 16:46, tor. 2 mars 2017, markert som fikset

  • Mange dype hull i asfalten i Skavliveien mot Ramsliveien. Det ble ikke fikset godt nok sist, og gikk opp igjen etter ca en måned. Det må nok fikses bedre enn de lappingene som er urført tidligere.

    Sendt inn av Wenche Myrabø 14:07, søn. 26 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter