Tilbake til alle rapporter

Lys defekt deler på gamlebrua på Skarnes

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:07, tor. 2 februar 2017

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

I hver ende av brua samt midt på har det i lengre tid vært slukket/defekt pære.....veldig mørkt over der

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:26, fre. 3 mars 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:53, fre. 28 april 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:13, fre. 26 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter