Tilbake til alle rapporter

P. G. Mangsets veg- to mørklagte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:03, tor. 2 februar 2017

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

To gatelys i P. G. Mangsets veg i svingen ved røde rekkehus er mørklagt. Fint om dette blir fikset snart da det har vært mørkt lenge her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Den 22. februar så er det fortsatt mørkt i disse to gatelysene. Den ene lyser innimellom, men for det meste er det mørkt.

    Publisert anonymt 21:39, ons. 22 februar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:24, fre. 3 mars 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:17, fre. 31 mars 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:45, tir. 2 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter