Tilbake til alle rapporter

Mørk lampe

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:44, fre. 3 februar 2017

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Denne lampen har vært død i en uke nå. Ikke fikset etter rapport sist fredag. I tillegg har 3 lamper nær denne slukket siste uken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Denne lampen er røket nok en gang.

    Publisert anonymt 22:06, søndag 10 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter