Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i stolpe

Rapportert i kategorien Gatelys av Ann Mette Helland 22:45, man. 13 februar 2017

Sendt til Tysfjord og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Det har ikke vært lys i stolpen nedenfor sommersetveien 8 i noen uker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldingen er videresendt til Nordsalten kraft

    Sendt inn av Tysfjord kommune 15:00, tir. 14 februar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:39, tor. 16 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter