Tilbake til alle rapporter

Mye grus og sand i sykkelfeltene.

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Herman Larsen 08:26, tir. 14 februar 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 3 minutter senere

Mye grus og sand i sykkelfeltene gjør de ufremkommelige. Kan kommunen bruke dagene med mildvær til å feie gatene?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ja, det feies hver dag det er plussgrader

    Sendt inn av Thomas Fossen 11:34, tir. 14 februar 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Herman Larsen 08:54, tir. 14 mars 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter