Tilbake til alle rapporter

Hullete og dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:53, torsdag 16 februar 2017

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Hull i asfalten ved fartshump i Skollerudveien. Skollerudveien har vært lappet flere steder og er spesielt dårlig i strekningen fra Shell og opp til krysset Skollerudveien/Helsetveien. Har nevnt tidligere år at store deler av Skollerudveien burde få ny asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:04, fredag 17 mars 2017

  • Hullene er lappet, men asfalten er like dårlig og må utbedres i år.

    Publisert anonymt 13:28, mandag 17 april 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter