Tilbake til alle rapporter

Sprekker i i fjellside

Publisert av Gunnar Løvås 18:51, lør. 18 februar 2017

Sendt til Hordaland og Askøy 3 minutter senere

I fjellside ved rundkjøring mellom follesevegen og strusshamnvegen hvor man kjører av 562 inn mot 212, er det over tid sett småstein ned mot veibanen. Dette kan skyldes utbygging som skjer i dette område. Men observasjon i dag så ser jeg at en større steinblokk har fått en sprekk som bør vurderes av fagkyndige. Jeg fikk ikke tatt bilde, men detter er tett på område hvor folk naturlig krysser veibanen og spaserer ved.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sender meldingen til Teknisk avdeling

    Posted by Askøy at 10:19, man. 20 februar 2017

  • Flott oppfølging fra alle involverte etater

    Sendt inn av Gunnar Løvås 10:50, søn. 19 mars 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter