Tilbake til alle rapporter

Gatalys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:20, man. 20 februar 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sirdal 5 minutter senere

1 stk gatelys som ikke har lyst på en uke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:54, man. 20 mars 2017

  • Vet ikke om noen har vært der, men lyset nå av og til, blinker i perioder eller er mørkt

    Publisert anonymt 22:54, man. 20 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter