Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys av Alf Olav Frog 22:20, søndag 26 februar 2017

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

På Larkollveien, ved der Nasleholtet vaien tar av, dvs omtrent innerst i Rørvika, er en bussholdeplass. Det er ingen gatelys montert ved denne bussholdeplassen, tiltross for at det er en telefonstolpe der som har en perfekt plassering for et gatelys. Veien på begge sider har gatelys, så det er merkelig at det ikke er montert er gatelys på bussholdeplassen også. Ikke gunstig å stå i mørket og vente på bussen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:56, tirsdag 28 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter