Tilbake til alle rapporter

Gatelys sluknet

Rapportert i kategorien Gatelys av Alf Olav Frog 22:46, søn. 26 februar 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Råde 3 minutter senere

Rett etter 50 km/t skiltet på vei inn i Saltnes nordfra langs RV-116, er det sluknet et gatelys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:56, tir. 28 mars 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:22, tor. 27 april 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:59, tor. 25 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter