Tilbake til alle rapporter

Mange mørke lamper

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:33, tir. 28 februar 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 2 minutter senere

På Osloveien fra Sonsveien og til Kambo er det mange, mange mørke lamper

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:56, tor. 30 mars 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:26, fre. 28 april 2017

  • Ingen ting skjer.

    Publisert anonymt 11:26, fre. 28 april 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:57, fre. 26 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter