Tilbake til alle rapporter

Manglende drenering på bro

Publisert av Ole Kristian Lunde 15:28, fredag 3 mars 2017

Sendt til Bærum og Akershus 1 minutt senere

På den lille gangbroen mellom Mølladammen skole og Lommedalen kirke er det ingen drenering. Derfor samler det seg store vanndammer hver gang det kommer nedbør. Deretter kommer folk i bunadssko på vei til barnedåp, konfirmasjon eller møter på skolen og må vade over. Her bør det bores noen hull så vannet renner ut!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:09, onsdag 5 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter