Tilbake til alle rapporter

Manglende gangvei og gangfelt.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 22:43, lør. 4 mars 2017

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Mange bor nå i Sæbyfeltet. Mange går tur, og minst 4 skolebarn skal til skolen. De har krav på en trygg skolevei! Missingmyrveien og 115 må krysses der fartsgrensene er 70 og 80! Dette er ikke særlig trygt! Gangvei og gangfelt må på plass før det skjer en ulykke!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter