Tilbake til alle rapporter

Vannoppsamling utenfor innkjørsel

Publisert av Lise Merethe 12:50, tir. 7 mars 2017

Sendt til Våler og Østfold 5 minutter senere

Over tid har det samlet seg vann utenfor innkjørselen vår. Under alt vannet ligger det et kumlokk til. Nå har det begynt å gå langt inn på innkjørselen vår. Vi håper det kan bli gjort noe med.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:09, tor. 6 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter