Tilbake til alle rapporter

Finnes ikke gatelys i hele veien.

Rapportert i kategorien Gatelys av Beathe Hørvel 16:16, tor. 16 mars 2017

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Ikke en lysstolpe i hele Tunveien - mørkt og uoversiktlig. Ønsker at det blir satt opp hvertfall et par, tre stolper her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:04, søn. 16 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter