Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys i Åsen virker

Rapportert i kategorien Gatelys av Trygve Flathen 20:08, tir. 14 mars 2017

Sendt til Nedre Eiker og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Gatelysa har slukna, ser ut som det gjelder i hele Åsen. Jeg sjekka Blomsterlia og Hagatjernveien opp til Hestemyrveien med sideveier.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er i orden nå.

    Sendt inn av Trygve Flathen 15:41, ons. 22 mars 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter