Tilbake til alle rapporter

Glassrekkverk ut mot hovedvei har knuste ruter

Rapportert anonymt 20:30, ons. 15 mars 2017

Sendt til Østfold og Halden 5 minutter senere

Det er en rute som mangler som ligger knust inne i hagen til rødsveien 25, også er det et glass som er sprekt men ikke ramlet ut av ramma enda.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:55, ons. 12 april 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:12, tor. 11 mai 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:24, tor. 8 juni 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:28, tor. 6 juli 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:17, søn. 6 august 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 17:56, søn. 3 september 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter