Tilbake til alle rapporter

Rot som vokser opp under veien

Publisert av esben@webtono.no 17:23, tor. 16 mars 2017

Sendt til Vestfold og Stokke 1 minutt senere

Dette er meldt inn til tidligere kommune for lenge siden. Håper at denne tjenesten vil få fart på saken.den er skummel for biler hvis de ikke er klar over dette .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:08, fre. 14 april 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:06, fre. 12 mai 2017

  • Ja venter i spenning om det skjer noe snart

    Sendt inn av esben@webtono.no 07:06, fre. 12 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter