Tilbake til alle rapporter

Ødelagt kumlokk

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Arne 16:01, fre. 17 mars 2017

Sendt til Modum 3 minutter senere

På innkjøringen til hulbakveien er det et kumlokk som har smuldrett opp av veisaltet, det er blitt et hull som hår rett ned i kummen og biler som svinger av kan kjøre uti. Plassen blir også brukt om bussholdeplass og dette er også en hindring for bussen. Hullet et bare 2meter fra kantlinjen langs 287

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:52, fre. 14 april 2017

  • Prøver igjen gjelder hull i asfalt rett utenfor der gustadveien kommer ut på eikerveien mot yx bensinstasjon krater i veien som dere har prøvd og utbedre før det blir kjørt opp igjen ganske fort dere må legge asfalt i hele hullet ikke bare en liten kladd lastebiler traktorer med hengere smeller ned i dette hersens hullet dessuten litt lenger ned 10- 15 meter er det en sprekk tversover veien som det også " klunker" i når biler kjører over fiks dette vær så snill

    Sendt inn av Michael Fossum 16:23, man. 19 juni 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter