Tilbake til alle rapporter

Store hull og søkk i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Madelen 18:12, tir. 21 mars 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Øvre Eiker 3 minutter senere

Øverst i gata er det store hull og søkk i veien! Veldig ubeleilig om man har en litt lavere bil.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:14, tir. 18 april 2017

  • De har fylt noe i hullene, men hullene er langt fra borte! Det er nå to store klumper midt i humper og veien er bare enda mer ubehagelig å kjøre på! Man må ned i krabbe fart for å komme over på en behagelig måte og lave biler slår fremdeles nedi...

    Sendt inn av Madelen 20:14, tir. 18 april 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:24, tir. 16 mai 2017

  • Ingenting er blitt gjort og veien er som en ny pløyd åker å kjøre på... Rett og slett grusom!!

    Sendt inn av Madelen 20:24, tir. 16 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter