Tilbake til alle rapporter

Buskvekster inn i veibane ved skuleveg uten fortau.

Rapportert i kategorien Trær anonymt 21:15, tir. 21 mars 2017

Sendt til Fitjar 5 minutter senere

I sving ved hus 34, der pila er plassert, veks det buskas inn mot og ut i veibanen, veldig trafikert vei, og skuleveg for ca 15 gåande småborn. Bilar legg seg ut i veien, sikten er dårlig og den hekken/buskaset burde vert hugget ned og fjernet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:46, ons. 19 april 2017

  • Bør takast skikkelig der. Store biler legg seg ut i veien der.

    Publisert anonymt 14:46, ons. 19 april 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:09, tor. 18 mai 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:29, fre. 16 juni 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:09, fre. 14 juli 2017

  • Ingen resultat etter 4 mnd. Flott!!!

    Publisert anonymt 11:09, fre. 14 juli 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:07, fre. 11 august 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:23, fre. 8 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:58, fre. 6 oktober 2017

  • 7 måneder no. Knallbra, veldig dårlig opplegg med ei slik side som dette. Terningkast 1

    Publisert anonymt 13:58, fre. 6 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter