Tilbake til alle rapporter

Knapper for fotgjengerfelt fungerer ikke.

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 10:19, ons. 22 mars 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen mindre enn et minutt senere

Knappene fotgjengere kan trykke på for å få grønn mann ved lyskrysset i Kreftignsgate funger ikke ved stolpen som på samme side av gaten som Vestbanegården.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:36, ons. 19 april 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter