Tilbake til alle rapporter

Dårlig vedlikehold

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:39, lør. 16 april 2011

Sendt til Sarpsborg 1 minutt senere

Mange små og store hull og ujevnheter i veien. Noen av hullene er dårlig lappet sammen. Flere av hullene er ikke blitt gjort noe med.
Dette problemet har vært sånn i flere år, blitt lappet dårlig sammen, men det holder ikke.

Dette gjelder fra krysset ved Opstadveien og opp til bakken mot Grålumveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gamle kongevei fra krysset fra Opstadveien og til Grålumveien er i elendig forfatning. Den har blitt tydeligere dårligere den siste tiden.

    Det er store ujevnheter og hull langs hele veien.

    Det kreves gode slalomkunnskaper for å kjøre langs denne veien uten å riste i stykker bilen.

    Publisert anonymt 20:39, søn. 7 august 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:39, søn. 7 august 2011

  • hei. Må bare si at jeg er strålende fornøyt med slutt resultatat av Gamle Kongevei.
    Veien har fått et helt nytt asvaltdekke i hele lengden og bredde. Veldig veldig bra jobb gutter.

    Hilsen Arild fra Opstad

    Publisert anonymt 18:55, man. 5 september 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter