Tilbake til alle rapporter

Forhøyet kumlokk

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Geir Arne Skei 00:33, man. 27 mars 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 1 minutt senere

Asfalten flukter ikke med kumlokket -Setningsskade rundt kumlokket. Har sett at brøyteutstyr/fres har hektet og vippet opp lokket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:31, man. 24 april 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:54, man. 22 mai 2017

  • Det skjer ingen ting i denne saken desverre. Jeg vet ikke hvorfor.. Nå har det blitt værre! Kumlokket "slamrer" hver gang en bil kjører over lokket. Har det vært befaring av kommunen?

    Sendt inn av Geir Arne Skei 19:54, man. 22 mai 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:46, man. 19 juni 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:11, tir. 25 juli 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter