Tilbake til alle rapporter

Kommet en diger fartsdump, ikke merket

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Heidi Olderøien 08:19, tir. 28 mars 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus mindre enn et minutt senere

Vei mot Lereggen over til Laugen/Ilhaugen er det kommet en diger fartsdump, ikke merket. Det er 30 sone, kjørte i 20 men likevel slo nedi med hele bunnpanne. Livsfarlig

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Heidi Olderøien 08:27, tir. 25 april 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter