Tilbake til alle rapporter

Manglende veilys i Jøtulsvingen 19/21/22

Rapportert i kategorien Gatelys av Øivind Hiltveit 11:48, tir. 28 mars 2017

Sendt til Nesodden og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

De 2 innerste veilysnee i Jøtulsvingen (ved 19/21/22) fungerer ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:02, tir. 25 april 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:16, tir. 23 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter