Tilbake til alle rapporter

Huller i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:38, tor. 14 april 2011

Sendt til Melhus 1 minutt senere

2-3 ganske dype hull i asfalten like ved kommunens eiendom. Dessuten stor vannansamling samme sted.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • nesten hele denne veien er hullete og vanskelig å kjøre. spesielt lengst inn. masse huller og ødelagt asfalt. vil gjerne få dette litt fikset på!

    Sendt inn av sanne mk 23:51, ons. 4 mai 2011

  • Hullene er noenlunde brukbart dekket til, men det er ikke gjort noe for å forhindre en framtidig
    vannansamling. Kumlokkene ligger så langt opp i dagen at de tar ikke unna vannet.

    Publisert anonymt 00:46, tir. 17 mai 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter