Tilbake til alle rapporter

Barn leker skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 20:58, tor. 30 mars 2017

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

G.br.nr. 97/01 på denne adressen bor 4 barn som daglig traffikkerer og sykler på veien. Der er også bussholdeplass for skulebuss. Der er en sving på veien i til Hva må til for at her skal komme barn leker skilt langs veien?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter