Tilbake til alle rapporter

Arbeid på/ved vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:28, fre. 31 mars 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 1 minutt senere

Arbeid på/ved vei mellom skole og barnehage. Lurer på utførende arbeidsvarsling. Mangler vesentlig med sikringstiltak mot trafikk og fotgjengere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:54, fre. 28 april 2017

  • Ble utbedret noe men er fremdeles mangelfullt.... slapp oppfølging

    Publisert anonymt 11:54, fre. 28 april 2017

  • Kan ikke se at d blir gjort noe form for kontroll på d aktuelle omeråde, skuffende greier

    Publisert anonymt 17:15, ons. 3 mai 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:38, man. 29 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter