Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Ingrid Kristiansen 14:11, tir. 4 april 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Gatelysene i Ole Dyrengsveg/Tunemyra har ikke lyst på flere dager.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det tok altfor lang tid før gatelysene var i orden!!!

    Sendt inn av Ingrid Kristiansen 19:58, tir. 2 mai 2017, markert som fikset

  • Gatelys i Ole Dyrengsveg er mørke

    Sendt inn av Jan Olav Øverby 00:02, tir. 1 august 2017

  • Gatelys i Ole Dyrengsveg/Tunemyra lyser ikke. Har ikke gjort det på veldig lenge.

    Publisert anonymt 22:06, ons. 23 august 2017

  • Fortsatt mørkt i Ole Dyrengsveg på venstre siden av rundkjøring når du kommer inn på feltet

    Sendt inn av Jan Olav Øverby 19:23, søn. 24 september 2017

  • Fortsatt mørkt i Ole Dyrengsveg på venstre siden av rundkjøring når du kommer inn på feltet. Mangler også lampe på den ene Lyktestolpen. Den er borte

    Publisert anonymt 14:14, fre. 29 september 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter