Tilbake til alle rapporter

Aunebakken - veiskille. Dype hull/vann.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:39, tir. 11 april 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 1 minutt senere

Meldt inn ofte uten at det blir gjort grundig nok arbeid med riktig masse. Det dreier seg i hovedsak om så dype hull at man må kjøre "slalom" nesten inn på de to nærliggende eiendommers plenområdet - samt store ansamlinger av vann. Når veien blir vedlikeholdt slippes det bare finmasse oppå, og veien er like dårlig igjen etter1 dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter