Tilbake til alle rapporter

Rør i kum

Rapportert anonymt 20:37, ons. 19 april 2017

Sendt til Hedmark og Sør-Odal 3 minutter senere

Har et rør i en kum på gårdsplassen som blir dyttet oppover ved tid av tele, så nå ligger lokket på halv 12 og hvis en skulle kjøre bilen oppå dette kan det bli en uhyggelig affere. Det var noen her fra Teknisk for en tid tilbake og dyttet dette ned ved hjelp av en hjullaster, men er vel på tide å løse dette permanent av Kommunen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veldig bra respons og ble utført kjappt. Det eneste er at problemet er jo der fortsatt med at tele kommer til å løfte opp dette røret igjen. Skulle ønske det var en plan på dette så problemet ble borte permanent

    Publisert anonymt 21:06, ons. 17 mai 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter