Tilbake til alle rapporter

Asfalt mangler på fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Bjørnar 11:48, søndag 23 april 2017

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Etter gravearbeid er det ca 100 meter med asfalt som mangler på fortauet. Det mangler også feiing av gangvei fra kiwintil Bjørnegårdssvingen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Raskt og effektivt utført 👍

    Sendt inn av Bjørnar 12:04, søndag 21 mai 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter