Tilbake til alle rapporter

Gatelyspære virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Torgeir Grini 23:08, man. 24 april 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gran 2 minutter senere

Det ser ut som at det er skiftet lysarmatur i Øgardsbakka, men ved nr 24 sluknet lyset igjen i påsken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er fortsatt ikke lys i armaturet ved Øgardsbakka 24, noe jeg gav beskjed om den 24.april. Mvh Torgeir Grini

    Sendt inn av Torgeir Grini 22:44, søn. 6 august 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter