Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Erik Oxaal 10:57, tirsdag 25 april 2017

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Hull i veien ved starten av veien nær nr 4b. Har vært der i hele vinter

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:02, tirsdag 23 mai 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:24, tirsdag 20 juni 2017

  • Dette tar tid!

    Sendt inn av Erik Oxaal 13:24, tirsdag 20 juni 2017

  • Løst, men det tok flere måneder

    Sendt inn av Erik Oxaal 16:10, tirsdag 18 juli 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter