Tilbake til alle rapporter

Hull i veien, dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Ragnhild Hoem 23:25, ons. 26 april 2017

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

I bakken (på gang - og sykkelvei) forbi Joker i Larkollen er asfalten noe vanskelig å ferdes over. Overgang fra gangvei over Rørvikveien ved butikken burde vært asfaltert. Hull med relativt god dybde finnes det flere av. Lett å dumpe oppi når du kommer ned bakken på hjul. Det ble problematisk for min datter som brukte sparkesykkel i dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Rask håndtering, hullene ble tettet innen få dager.

    Sendt inn av Ragnhild Hoem 00:22, tor. 25 mai 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter