Tilbake til alle rapporter

Mye grus og hullete vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ane Bech 08:17, onsdag 3 mai 2017

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Mye grus i vei og på fortau Nedre Toppenhaug. Farlig for tohjulinger og syklister. Store hull i innkjøringen fra Gamle Ringeriksvei som er farlige for to- og firehjulinger. Samme sted som rapportert flere ganger tidligere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:11, onsdag 31 mai 2017

  • Grusen er tatt men de farlige hullene i nedre del av Nedre Toppenhaug er ikke filset og utgjør en vesentlig trafikkrisiko da man må legge seg ut midt i veien i en sving for å unngå det dypeste hullet

    Sendt inn av Ane Bech 17:11, onsdag 31 mai 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Ane Bech 20:16, onsdag 28 juni 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter