Tilbake til alle rapporter

Hester fra ridesenteret respekterer ikke skillet til sykkelsti

Rapportert anonymt 19:35, tor. 4 mai 2017

Sendt til Buskerud og Lier 4 minutter senere

Gang- og sykkelstien har fysisk gjerde for å separerer fotgjengere og syklister fra hestene som leies fram og tilbake. Dette skillet respekteres ikke at de som håndterer hestene og det oppstår situasjoner hvor hestene skvetter unødvendig når syklister kommer forbi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter