Tilbake til alle rapporter

Handlevogner/ sykler i elva

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 08:37, fre. 5 mai 2017

Sendt til Skedsmo 2 minutter senere

Info fra Facebook gruppen: Du veit du er fra Lillestrøm":

"Under gangbrua ved Nebbursvollen og ved broa ved Lillestrøm stasjon, ligger det flere sykler og handlevogner i vannet. Det er et trist syn. 🤔Nå som kommunen holder på ruste opp med flotte benker like ved kunne det være en idé å ta en opprydding samtidig."

"Ved jernbanebrua også, minst 8-10 sykler😫"

"Kommunen burde gå langs elva nå som vannstanden er relativ lav og rydde hele veien fra nebben til dynea. Ligger alt mulig langs elva i leira og mudderet."

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter