Tilbake til alle rapporter

Skilt med husnr fjernet

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 13:54, fre. 5 mai 2017

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Skiltet med husnumre for stikkveien vår i Kjellergata ble fjernet (da det ble satt opp nytt skilt Sognastubben, som også ble fjernet og vi fikk tilbake Kjellergata igjen).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:54, tor. 15 juni 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:20, fre. 14 juli 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:40, fre. 11 august 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:46, fre. 8 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:13, lør. 7 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:26, søn. 5 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter