Tilbake til alle rapporter

Ekstremt hullete og støvete.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Runar Munkhaug 16:36, lør. 6 mai 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 3 minutter senere

Sandmovegen i hegra. Trenger skikkelig skraping og salting. Så hullete at bildene ramler ned fra veggen når søppelbilen kjører forbi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:34, lør. 3 juni 2017

  • Gata ble skrapt, men kun overfladisk. Etter noen dager var hullene tilbake igjen. De må skrape dypere!

    Sendt inn av Runar Munkhaug 19:34, lør. 3 juni 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter