Tilbake til alle rapporter

Mye sand i første del av Strandveien og stor trafikk pga. nye boligområder

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 09:10, søn. 7 mai 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Namsos 4 minutter senere

Første del av Strandveien er de siste årene fått en kraftig trafikkøkning pga stor utbygging på vestrehavn og området videre mellom Strandveien og sjøen tom Anfinnveien. Dette gir økte problemer med mye løssand og støv. Det er langt mellom kummer og kost og hageslange blir bare en dråper i havet. Vi håper derfor på bistand fra feiemaskin.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:27, søn. 4 juni 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter