Tilbake til alle rapporter

Huller i asfalten start Lindeveien, Sandnes

Rapportert i kategorien Hull i vei av Finn Manshaus 21:04, fre. 12 mai 2017

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Det er huller midt i vegen, start Lindeveien. Kan være farlig for syklende osv.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Svært rask saksbehandling og dertil tiltak. Mange takk!

    Sendt inn av Finn Manshaus 07:44, lør. 10 juni 2017, markert som fikset

  • Huller i asfalten v/start Lindeveien

    Sendt inn av Finn Manshaus 18:30, ons. 16 mai 2018

  • Huller i asfalten, start Lindeveien, Sandnes

    Sendt inn av Finn Manshaus 22:15, ons. 16 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter